Školení představenstva v Novém Městě nad Metují

V únoru 2023 se v rámci projektu Postpandemická strategie rozvoje a profesionalizace kin podpořeném z Fondů EHP uskutečnil dvoudenní výjezd představenstva Asociace provozovatelů kin do Nového Města nad Metují.

V únoru se v rámci projektu Postpandemická strategie rozvoje a profesionalizace kin podpořeném z Fondů EHP uskutečnil dvoudenní výjezd představenstva Asociace provozovatelů kin do Nového Města nad Metují. Kinem 70, kde celé setkání probíhalo, nás provedl jeho vedoucí, Zdeněk Krákora. Ten nám také odprezentoval jeho provoz, dramaturgii i plány do budoucna.
Představenstvo se na jednání následně zabývalo aktuálními problémy kinařského světa, novou legislativou, finanční bilancí organizace, podporou kin pomocí projektů, či přípravou květnové volební valné hromady.
Součástí setkání bylo školení představenstva o grafickém designu a jak se vyhnout grafickému odpadu. Následná debata nastínila možnost přednášky s konkrétními poznatky a radami pro všechny členy APK na některém z dalších setkání.