Členové

Mapa členských kin

Resize the map
6 kin
Loading

Tam kde je Tatra…

Původní budova Kinematographen-Theaters Labanz, pojmenovaná po německém zakladateli, nesla v období 40. let označení Kino Hvězda a v letech šedesátých byla definitivně přejmenována na Kino Svět. Název si drží do současnosti. Technologickým srdcem kina je velký sál s kapacitou 193 míst + 8 míst pro ZTP. Sál je vybaven laserovým projektorem Barco, který zvládá 2D i 3D projekce, ale také promítání HFR (High Frame Rate). Fantastický zvuk poskytuje prostorová technologie Dolby Atmos. Malý sál je určen pro 37 diváků a je vybaven projektorem NEC, který promítá v DCI kvalitě s prostorovým zvukem 7.1. V promítací kabině velkého sálu naleznete také dvě promítačky na 35 mm film Meo 5X, které oživil v r…

Nejlepší kino ve Východních Čechách…

Nejlepší kina v Jablonci…

Zájemce o členství

Asociace provozovatelů kin (APK) z.s. sdružuje fyzické a právnické osoby, provozovatele kin. Posláním APK je ochrana zájmů provozovatelů kin v ČR. Vytváří vztahy a hájí zájmy provozovatelů kina ve vztahu k filmovým distributorům a ostatním subjektům kinematografie, orgánům státní správy a samosprávy, autorským svazům a dalším potenciálním partnerům. APK se také se spolupodílí na přípravě legislativních norem, vyhlášek a zákonů týkajících se oboru, včetně podílení se na koordinaci vztahů především s EU v oblastech, které mají vazbu na obor na obor v mezinárodním měřítku.

Zájemce o členství v APK vyplní přihlášku. Poté následuje dle stanov spolu hlasování představenstva o přijetí člena. Členské poplatky se platí jednou ročně ve výši stanovené Valnou hromadou spolku.

i  Přihláška nového člena ke stažení

Vyplněnou přihlášku pošlete na info@kinari.cz